Strona głównaKonsoleDiablo 4 ma działać płynnie na konsolach Xbox Series X i S

Diablo 4 ma działać płynnie na konsolach Xbox Series X i S

Jeżeli obawialiście się, że na swojej konsoli Xbox nie będziecie mogli grać płynnie w Diablo 4, to Blizzard uspokaja. Będzie stabilne 60 klatek na sekundę.

Takie zapewnienie złożył Rod Ferguson – dyrektor generalny marki. Informacja została przekazana w piątkowym podcaście Xbox, który odbył się na platformie Twitch. Fergusson zapewnił, że moc obecnej generacji konsol pozwoli na rozgrywkę w pełnej płynności. Różnica będzie tylko w rozdzielczości. Na Xbox Series X zagramy w pełnych 4K w 60 fps, natomiast na Xbox Series S będzie to 1080p.

W Diablo 4 gra się świetnie na kontrolerze. Dlatego Xbox Series X zapewni 60 klatek na sekundę w 4K, a Series S rozdzielczość full HD w 60 klatkach. Będzie bardzo płynnie. Wszystko działa i wygląda świetnie.

Dalej rozmawiano m.in. o ekranach ładowania. Podróż pomiędzy lokacjami będzie płynna. Ekran będzie pojawiał się w przypadku wchodzenia do podziemi oraz teleportacji do miasta.

Premiera Diablo 4 zapowiedziana jest na 6 czerwca. Gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S. A już 20 kwietnia odbędzie się specjalna transmisja prezentująca zmiany, które trafią do gry w dniu premiery. A tych ma być całkiem sporo w porównaniu do wersji beta. Dotyczą one głównie postaci oraz systemu podziemi. Naprawione zostaną także błędy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię