Strona głównaGryAktualnościW Diablo 4 nie zagrasz bez dostępu do Internetu

W Diablo 4 nie zagrasz bez dostępu do Internetu

Diablo 4 nie będzie miało trybu offline. Oznacza to, że w grę nie da się zagrać bez dostępu do Internetu. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez Blizzarda.

O możliwość grania offline w Diablo 4 został zapytany główny projektant – Joe Shely. Chociaż odpowiedź nie każdemu może się spodobać, to w gruncie rzeczy ma sporo sensu.

– Jest duża, płynna, połączona i wspólna część świata, która pozwala grupować się ze znajomymi, wymieniać, a nawet walczyć w trybie PvP. Czujemy, że świat online zapewnia najlepszą możliwą rozrywkę – powiedział Shely.

Można zatem powiedzieć, że Diablo 4 będzie miało elementy MMO. A skoro tak, to musi to być gra z wymogiem stałego podłączenia do Internetu. Na pewno nie wszystkim się to spodoba, ale chyba zgodzicie się, że w takiej wersji możliwości jest dużo więcej. A większe możliwości to też lepsza zabawa. Nawet jeśli przez cały czas chcecie grać solo, to musicie być podłączeni do Internetu.

Zobacz: Diablo 4: 2-godzinny gameplay oraz wszystko, co wiemy na temat gry

Diablo 4 zostało zaprezentowane na BlizzCon 2019. Póki co nie wiemy, kiedy gra zadebiutuje. Blizzard nie zdradził planowanej daty premiery. Prawdopodobnie na grę poczekamy co najmniej do 2021 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię