Strona głównaGryAktualnościDiablo III: Darkening of Tristram po raz kolejny przeniesie nas do Starego...

Diablo III: Darkening of Tristram po raz kolejny przeniesie nas do Starego Tristram

Kolejna edycja Darkening of Tristram powraca do Diablo III. Dzięki portalowi przeniesiemy się do Strego Tristram znanego z pierwszej części gry. Do pokonania mamy 16 poziomów jakie mieliśmy okazję przemierzać w pierwszej części gry w poszukiwaniu Pana Grozy.

Po raz pierwszy w Darkening of Tristram mogliśmy wziąć udział w styczniu 2017 roku. To właśnie wtedy na mapie Diablo III pojawili się kultyści oraz mroczny portal, który przeniósł nas do Starego Tristram oraz do Katedry w katakumbach, której krył się Diablo. Nie inaczej jest w tym roku, zarówno lokacje jak i potwory są nam już doskonale znane, jednak tym razem Blizzard przygotował kilka unikalnych łupów, wśród których znajdziemy osiągnięcia, portrety i zwierzęcych towarzyszy. Dla urozmaicenia rozgrywki, zmianie ulega również szata graficzna, która przypomina tę z gry z 1996 roku.

Zobacz: Blizzard zmienia taktykę. Tnie koszty, ale chce tworzyć więcej gier

Wydarzenie potrwa do 31 stycznia, wiec jest jeszcze sporo czasu na zabawę. Gdybyście jednak z jakiegoś powodu nie zdążyli zagrać to nie martwcie się, kolejna edycja już w przyszłym roku. Wydarzenie dostępne jest zarówno na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię