Strona głównaMobileAktualnościDiablo Immortal – Blizzard tłumaczy się z daty premiery

Diablo Immortal – Blizzard tłumaczy się z daty premiery

Blizzard wyjaśniał, że podana data premiery Diablo Immortal jest tylko elementem zastępczym. Oficjalna data zostanie ogłoszona w przyszłości.

Blizzard otworzył dzisiaj przedsprzedaż Diablo Immortal na urządzenia Apple oraz wstępną możliwość rejestracji dla użytkowników Androida. Gra w wersji na ten ostatni system zostanie udostępniona 30 czerwca. Jednak okazuje się, że jest to tylko data zastępcza. Jak wyjaśnia deweloper:

W ramach wyjaśnienia dla każdego, kto zarejestruje się wstępnie na iOS i iPadOS, wyświetla się data premiery zaplanowana na 30 czerwca. Chcemy jasno powiedzieć, że 30 czerwca nie jest oficjalną datą premiery Diablo Immortal, a na razie jest to tylko data zastępcza, na czas domykania planów. Oficjalną datę podamy w późniejszym terminie.

Oprócz tego Blizzard wyjaśnia, że Diablo Immortal będzie dawało możliwość zmiany klasy bez konieczności tworzenia nowej postaci. Odwiedzając Zachodnią Marchię, gracze mogą wybrać nową klasę i grafikę dla swojej postaci nie tracąc przy tym postępów poczynionych w poprzednich klasach.

Zobacz: Szef Amazon Games rezygnuje ze stanowiska

System ten ma działać podobnie jak w Final Fantasy 14, które pozwala dowolnie zmieniać klasę i styl gry. Takie podejście eliminuje konieczność grania kilkoma postaciami i daje swobodę w inwestowaniu punków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię