Strona głównaGryAktualnościDiablo IV potwierdzone! Blizzard pokazał trailer i fragment rozgrywki

Diablo IV potwierdzone! Blizzard pokazał trailer i fragment rozgrywki

Przygotujcie się na powrót do mrocznych otchłani podziemi, by walczyć z hordami demonów i potworów stworzonych, by szerzyć zło na ziemi. Diablo IV powraca!

W ramach ceremonii otwarcia BlizzCon 2019, firma ujawniła zwiastun oraz fragmenty gameplay nadchodzącej kontynuacji sagi o walce dobra ze złem – Diablo IV

Zwiastun Diablo IV:

Widzimy na nim, jak trzech śmiałków, być może rabusiów, wkracza do mrocznych podziemi w poszukiwaniu skarbu. Jednak zamiast otwarcia wrót do skarbca, przywołują córkę Diablo – Lilith i rozpętują kolejny akt walki ze złem.

Gameplay Diablo IV:

Wielu fanów gorąco wierzyło, że jeśli Diablo IV zostanie potwierdzone, to powróci do mrocznej i brudnej stylistyki, znanej z pierwszych dwóch odsłon. Wygląda na to, że Blizzard wysłuchał tego głosu, bo zaprezentowano również fragmenty rozgrywki, gdzie wyraźnie widać, że kolory są o wiele bardziej stonowane, wręcz brudne, niż miało to miejsce w przypadku Diablo III. Będzie też o wiele, wiele bardziej krwawo.

Kolejna, oficjalnie potwierdzona informacja to to, że w ręce graczy zostaną oddane (co najmniej) trzy klasy – Barbażyńca, Czarodziejka i Druid. Z ujawnionych do tej pory fragmentów można wyciągnąć wniosek, że nasz bohater zyska teraz także zdolność jazdy konno. Kolejne szczegóły na temat gry mają zostać ujawniane w trakcie trwającego cały weekend wydarzenia. Jedno jest jednak niemal pewne – Diablo IV nie pojawi się w sklepach zbyt szybko.

Jak Wam się podoba to, co do tej pory zobaczyliście?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię