Strona głównaGryAktualnościZapowiedziano Overwatch 2. Sequel przyniesie nowe tryby gry i misje fabularne

Zapowiedziano Overwatch 2. Sequel przyniesie nowe tryby gry i misje fabularne

Diablo IV nie było jedyną potężną zapowiedzią na BlizzCon 2019. Potwierdziły się również plotki o pracach nad Overwatch 2!

Jednym z punktów programu BlizzCon 2019 było wystąpienie dyrektora kreatywnego marki Overwatch, który zażartował, że publika już dobrze wie o czym chce powiedzieć. Potem na ekrany wjechał zwiastun Overwatch 2. Pojawiło się w nim kilkoro dobrze znanych bohaterów z “jedynki” – Tracer, Mei i Winston, do których potem dołączyli Genji, Reinhardt, Brigitte i Mercy. Akcja trailera działa się w Paryżu. Wszystko w dobrze znanej z filmików Blizzarda oprawie godnej dobrego filmu animowanego.

Trailer Overwatch 2:

Nowa gra w dalszym ciągu będzie w głównej mierze opierać się o walkę PvP 6 na 6, pojawi się też nowy tryb rywalizacji nazwany Push. Najważniejszą zmianą będzie jednak mnóstwo zawartości w trybach PvE. Pojawi się nawet swego rodzaju story mode oraz możliwość gry w co-opie. 

Gameplay Overwatch 2:

W zapowiedzi wspomniano również o wielu nowych bohaterach, jak również aktualizacjach dla obecnych. Pomiędzy graczami Overwatch i Overwatch League pojawi się “łączony multiplayer”, który ma polegać na tym, że posiadacze “jedynki” będą mieli dostęp do map z OW2, a zaktualizowane skiny z “jedynki” będą dostępne w drugiej części. 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię