Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDino Crisis - Capcom odświeża znak towarowy klasyka. Szykuje się powrót serii?

Dino Crisis – Capcom odświeża znak towarowy klasyka. Szykuje się powrót serii?

Aktualnie trwają prace nad kolejną częścią Resident Evil i nowa wersją Resident Evil 3. Ale to nie jedyne horrory, które ma w swoim portfolio Capcom. Japońska firma odświeżyła właśnie znak towarowy Dino Crisis.

Młodsi gracze na pewno nie pamiętają Dino Crisis. Pierwsza gra została wydana w 1999 roku, kontynuacja rok później, a trzecia część w 2003 roku. I to by było na tyle. Rzecz w tym, że były to bardzo udane produkcje. Można powiedzieć, że to taki Resident Evil tylko zamiast zombie walczyliśmy z dinozaurami. To jakby połączyć uniwersa Resident Evil i Jurassic Park. Wśród starszych graczy Dino Crisis ma bardzo dobrą opinię i uchodzi wręcz za kultowy.

Zobacz: Resident Evil 3 Remake – zobacz pierwsze fragmenty gameplayu

Właśnie dlatego wiele osób liczyło albo na wydanie kontynuacji, albo na stworzenie remake’ów na wzór Resident Evil 2 i teraz Resident Evil 3. Nie owijając dłużej w bawełnę – wkrótce powinniśmy się czegoś doczekać. Japońskie studio Capcom właśnie odświeżyło znak towarowy Dino Crisis, a to jasny sygnał, że coś jest planowane. Biorąc pod uwagę jak duże jest zainteresowanie nowymi wersjami starych Residentów, stawiałbym w pierwszej kolejności właśnie na remake.

Oczywiście jest też szansa, że Capcom planuje stworzyć całkowicie nową wersję Dino Crisis. Jest też możliwość, chociaż nie chcę w nią wierzyć, że z odświeżeniem znaku towarowego nic się nie łączy. Oby tak nie było.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię