Strona głównaGryAktualnościRespawn pracuje już nad Jedi Fallen Order 2? Na to wygląda

Respawn pracuje już nad Jedi Fallen Order 2? Na to wygląda

Star Wars Jedi: Fallen Order to świetna gra i dowód na to, że dla produkcji singleplayer cały czas jest miejsce na rynku. Nic dziwnego, że już wcześniej twórcy przebąkiwali na temat stworzenia ewentualnej kontynuacji, a teraz te plany (prawdopodobnie) zostają zrealizowane.

Co prawda nie jest to informacja oficjalna, ale opublikowane ogłoszenia o pracę sugerują, że Respawn Entertainment albo już zaczęło pracę, albo za chwilę zacznie prace nad Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Na stronach firmy dowiadujemy się, że szukana jest osoba, która:

– Pasjonuje się uniwersum Gwiezdnych Wojen i jest podekscytowany pomysłem kodowania przygodowych gier akcji z perspektywy trzeciej osoby.

Oprócz tego szukani się projektanci poziomów oraz starszy artysta ds. postaci. To oczywiście nie jest potwierdzeniem, że trwają prace nad Jedi Fallen Order 2, ale wystarczy dodać dwa do dwóch. Mówimy o grze w tym samym gatunku, w tym samym uniwersum, tworzonym przez to samo studio. Tym bardziej, że przedstawiciele Respawn Entertainemnt już wcześniej mówili, że są otwarci na stworzenie kontynuacji.

Jeśli jeszcze nie graliście w Star Wars Jedi: Fallen Order, to zachęcamy do przeczytania naszej recenzji, w której produkcja Respawn Entertainment otrzymała notę aż 9/10.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię