Strona głównaWiadomościRozrywkaDisney nie zrezygnuje z Deadpoola w wersji 18+

Disney nie zrezygnuje z Deadpoola w wersji 18+

Disney przejmuje Foxa i tym samym odzyskuje kontrole nad X-Menami oraz Deadpoolem (postaciami Marvela). Wielu widzów obawiało się, że z tego powodu Wade Wilson zostanie przystosowany do bardziej rodzinnego stylu filmów Marvela. Ale nie ma powodów do obaw.

Deadpool okazał się niezwykle popularny. Zarobił Foxowi kupę kasy i to pomimo tego, że jest przeznaczony dla widzów 18+. Niedawno Ryan Reynolds przyznał, że jego zespół już pracuje powoli nad trzecią częścią, która – być może (to tylko moje przypuszczenia) – będzie w jakiś sposób łączyć się z filmowym uniwersum Marvela. Tylko czy Wade Wilson nie zostanie ugrzeczniony?

Szef Disneya – Bob Iger – powiedział, że rozumie zainteresowanie filmami Deadpool w wersji 18+ i jego firma nie ma zamiaru tego zmieniać, a wręcz poszerzyć dotychczasową markę.

– Wierzymy, że jest miejsce dla filmów Foxa bez wielkiego wpływu Disneya na treść, np. Deadpoola w wersji dla dorosłych – powiedział szef Disneya.

Zobacz: Free Guy – nowy film z odtwórcą Deadpoola, w którym dowiaduje się, że jest NPC

Warto też pamiętać, że kupując Foxa Disney przejął również inne „niegrzeczne” marki, np. Simpsonów oraz Family Guya. Najwyraźniej twórcy Myszki Miki nie mają problemu z tym, żeby mieć w swoim portfolio nie tylko treści „family friendly”, ale również skierowane do dorosłych widzów i nie mam tu ma myśli pornografii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię