Strona głównaWiadomościRozrywkaDeadpool 3 oficjalnie powstaje. Ma iść w zupełnie odmiennym kierunku

Deadpool 3 oficjalnie powstaje. Ma iść w zupełnie odmiennym kierunku

To informacja, która powinna ucieszyć wszystkich fanów superbohaterskich filmów. Ryan Reynolds oficjalnie potwierdził, że już trwają pracę nad Deadpoolem 3. Co ciekawe, film ma iść w zupełnie innym kierunku niż dwie poprzednie odsłony.

Aktualnie trwa promocja filmu Once Upon a Deadpool, czyli ugrzecznionej wersji drugiej odsłony, przystosowanej do młodszego odbiorcy. Nie jest to po prostu Deadpool 2 z wyciętymi scenami i usuniętymi żartami, a film, na potrzeby którego napisano wiele nowych scen i dowcipów. Właśnie przy okazji promocji One Upon a Deadpool aktor Ryan Reynolds przyznał, że już trwają pracę nad trzecią odsłoną serii.

Zobacz: W najnowszych komiksach Marvela Blade staje się jednym z Avengersów

Aktor wcielający się w Wade’a Wilsona dodał również, że tym razem film ma iść w zupełnie innym kierunku niż dwie wcześniejsze części. Jego zdaniem to odpowiedni moment, aby nieco odświeżyć serię.

– Często zmiany w filmach zachodzą o jakieś cztery części za późno – powiedział Ryan Reynolds.

W tym kontekście ciekawie prezentuje się połączenie Disneya i Foxa. Pierwsza z firm do tej pory tworzyła filmowe uniwersum Marvela, ale nie miała praw do wszystkich bohaterów. Spider-Man należy do Sony i pojawia się w ostatnich filmach w ramach współpracy z Japończykami. Z kolei Fox ma prawa do X-Menów, Fantastycznej Czwórki i właśnie Deadpoola. Teraz wrócą one z powrotem do Disneya, co daje spore możliwości na poszerzenie Marvel Cinematic Universe.

Zobacz: Uncharted – Filmowa adaptacja gry startuje od zera z nowym scenariuszem i reżyserem

Pamiętajcie jednak, że oficjalnie przejęcie Foxa nastąpi dopiero za kilka miesięcy, więc na pierwsze efekty będziemy musieli trochę poczekać. Czy Deadpool 3 będzie już zaliczał się do MCU? Prawdę mówiąc wątpię. Mam wątpliwości, czy ten bohater w ogóle pasuje do tego uniwersum. Póki co Ryan Reynolds wcieli się w Detektywa Pikachu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię