Strona głównaWiadomościRozrywkaWiemy, kiedy Disney+ zadebiutuje w Europie. Co z Polską?

Wiemy, kiedy Disney+ zadebiutuje w Europie. Co z Polską?

Europejscy fani od dawna zastanawiają się kiedy usługa Disney+ zadebiutuje na Starym Kontynencie. Twórcy Myszki Miki w końcu oficjalnie o tym poinformowali. Poznaliśmy dokładną datę premiery Disney+ w Europie.

Disney+ oficjalnie rusza 12 listopada, ale początkowo usługa będzie dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i… Holandii. Kwestią czasu było wprowadzenie jej także do reszty krajów Europy, ale do tej pory nie znaliśmy oficjalnej daty. Dzisiaj się to zmieniło, bo Fabryka Marzeń ogłosiła termin na swoim Twitterze. Przyjdzie nam poczekać kilka miesięcy.

Zobacz: The Falcon and the Winter Soldier – ruszyły prace na planie serialu

Disney+ oficjalnie zadebiutuje w Europie 31 marca 2020 roku. Twórcy Myszki Miki na liście krajów wymienili póki co Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Włochy i Hiszpanię, ale jednocześnie dodali, że kolejne również zostaną wkrótce ogłoszone. Czy jest szansa, że znajdzie się tam również Polska? Moim zdaniem tak, ale na potwierdzenie musimy poczekać.

Zobacz: Disney zwalnia z Gwiezdnymi Wojami – mniej oznacza więcej

Szkoda, że europejscy fani muszą aż 5 dodatkowych miesięcy czekać na premierę Disney+ na Starym Kontynencie. Ale jak to mówią – lepiej późno niż wcale. Pozostaje mieć nadzieję, że 31 marca usługa pojawi się też w Polsce. Disney zamierza mocno w nią inwestować i tworzyć dedykowane dla platformy seriale, a nawet filmy. Pierwszym jest The Mandalorian w uniwersum Star Wars, który debiutuje 12 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię