Strona głównaGryAktualnościDo Apex Legends nadchodzą długo wyczekiwane zmiany

Do Apex Legends nadchodzą długo wyczekiwane zmiany

Czyżby Respawn miał wreszcie wprowadzić możliwość cross playu?

Razem z ostatnim raportem o dochodach Electronic Arts przyszło nie tylko kilka imponujących wartości, ale również informacje o planach dotyczących battleroyale Respawn Entertainment.

Zobacz: Apex Legends: trwa walka z cheaterami. Matchmaking będzie ich dobierał do wspólnych meczów

Zgodnie ze słowami Andrew Wilsona, EA ma wprowadzić do Apex Legends „jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów funkcji”. Skoro gry rankingowe zostały już wprowadzone, a prywatne lobby na swój sposób zapowiada ogłoszony wczoraj turniej w Krakowie, lista najgorętszych tematów staje się coraz krótsza.

Wciąż pozostają na niej jednak dwie ważne rzeczy, o których rozmawia się w społeczności niemalże od premiery gry. Przede wszystkim, cross-play. Wilson podczas wczorajszego raportu wspominał również o planach premiery Apexa na urządzeniach mobilnych, co tylko potwierdzałoby podążanie ścieżką wyznaczoną przez Fortnite’a. Cross-play to zdecydowanie jeden z ważniejszych punktów tej ścieżki.

Drugą możliwością są oczywiście gry solo i duo. Gdyby ktoś stracił kontakt z Apexem przez ostatnie miesiące, wciąż dostępna jest wyłącznie rywalizacja w trzyosobowej grupie. Chociaż na początku miał to być pokaż specyficznego charakteru gry, społeczność wciąż regularnie domaga się innych trybów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię