Strona główna Gry Aktualności Call of Duty: Modern Warfare rezygnuje z mini-mapy

Call of Duty: Modern Warfare rezygnuje z mini-mapy

Kolejne dyskusje wokół nowego Call of Duty sugerują, że Infinity Ward mogło pozbyć się jednego z podstawowych elementów popularnego FPS-a.

Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich doniesień o modyfikacji broni oraz killstreakach, informacja pochodzi od YouTuberów. Trójka popularnych twórców mocno związanych z serią Call of Duty, Drift0r, TmarTn i Chaos, usiedli przed kamerą i porozmawiali o swoich dotychczasowych wrażeniach z Modern Warfare.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – najbardziej realistyczne strzelanie w historii serii

Brak mini-mapy w lewym górnym rogu ekranu rzucił się w oczy wielu członkom społeczności jeszcze przy okazji prezentacji trybu 2v2, Gunfight. Nikt nie traktował jednak tego zbyt poważnie, ponieważ był to gameplay zaledwie z jednego trybu. Jak się teraz okazuje, ta konkretna funkcja, albo raczej jej brak, odnosi się do całego mutliplayera.

Wygląda więc na to, że Infinity Ward postanowiło postawić wszystkie swoje żetony na ten realizm, o którym rozmawiamy już od ładnych kilku miesięcy. Gdyby wychylanie, specyfika broni oraz możliwość jej szczegółowej modyfikacji nie były wystarczające, zniknie również mini-mapa.

Do premiery gry zostało oczywiście jeszcze sporo czasu, a sama informacja powinna oficjalnie potwierdzić się już jutro, podczas prezentacji „Uniwersum Multiplayer” w Modern Warfare. Na ten moment mini-mapa ma pojawiać się jednak wyłącznie po użyciu UAV.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE