Strona głównaEsportApex Legends Preseason Invitational: Polska gospodarzem turnieju o 500 tys. dolarów. Zgłosić...

Apex Legends Preseason Invitational: Polska gospodarzem turnieju o 500 tys. dolarów. Zgłosić może się każdy, ale jest haczyk…

Jest spora szansa, że przynajmniej w Polsce odżyje nieco pamięć o Apex Legends. Kraków będzie areną Apex Legends Preseason Invitational – zmagań 80 zespołów o pulę 500 tysięcy dolarów. Zagrać może każdy z Was, ale po spełnieniu pewnego warunku.

Turniej w Apex Legends odbędzie się w dniach 13-15 września. Do starej stolicy Polski przyjedzie 80 najlepszych zespołów na świecie. Turniej odbędzie się pod nazwą Apex Legends Preseason Invitational.

Zobacz: Apex Legends: trwa walka z cheaterami. Matchmaking będzie ich dobierał do wspólnych meczów

W przeciwieństwie do innych, popularnych obecnie gier battle royale, które aspirują do miana gier esportowych, w turnieju Apex Legends wcale nie będzie łatwo uszczknąć coś z puli nagród. Na 80 zaproszonych ekip tylko pierwsza 20 otrzyma gratyfikacje finansowe. 

Zobacz: Apex Legends otrzyma rangi! Do tego całkowicie nowa postać

Aby otrzymać zaproszenie na turniej należy wysłać zgłoszenie na adres ApexLegendsPreseason@ea.com. W zgłoszeniu trzeba podać OriginID oraz powiązane z nim adresy mailowe. Uwaga: rejestracja wiąże się z uiszczeniem opłaty w wysokości 150 dolarów.

Ktoś z Was ma ochotę na grę w Krakowie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię