Strona głównaWiadomościDo Biedronki wraca klawiatura mechaniczna Hykker X Range w cenie 150 zł

Do Biedronki wraca klawiatura mechaniczna Hykker X Range w cenie 150 zł

Już w najbliższy poniedziałek (15 maja) ponownie w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić klawiaturę mechaniczną Hykker X Range w cenie zaledwie 150 zł. Poprzednim razem urządzeniem zostało wyprzedane w jeden dzień i kupienie egzemplarza dla siebie niemal graniczyło z cudem.

Klawiatura Hykker X Range wyposażona jest w przełączniki mechaniczne UnionBest Blue. Charakterystyką przypominają Cherry MX Blue lub Outemu Blue. A to oznacza, że mają nieliniowy charakter z dość głośnym klikiem i wyraźnie wyczuwalnym momentem aktywacji. Świetnie sprawdzą się w trakcie wprowadzania tekstu, ale już nieco mniej w grach. Nie zmienia to jednak faktu, że to wciąż lepsza propozycja dla graczy niż jakakolwiek klawiatura membranowa.

Klawiatura wyposażona jest w podświetlenie Color-LED. Niestety, użytkownik nie ma możliwości wybrania kolory iluminacji. Każdy rząd klawiszy ma przypisaną wcześniej barwę. Dostępne są natomiast różnorakie efekty świetlne, dzięki którym klawiatura może prezentować się jeszcze bardziej kolorowo. Firma Hykker chwali się zastosowaniem wysokiej jakości klawiszy, wykonanych z tworzywa ABS oraz aluminiowej płyty, która wzmacnia i usztywnia konstrukcję. Klawiatura z komputerem łączy się przez kabel USB, który zabezpieczony został przy pomocy oplotu tekstylnego.

Klawiaturę będzie można kupić w cenie 149 zł. To czynią ją najtańszym mechanikiem na polskim rynku. Za konkurencyjne rozwiązania trzeba zapłacić co najmniej 210 zł (np. Modecom Volcano Lanparty), a markowe klawiatury mechaniczne to wydatek przynajmniej 350-400 zł.

Oprócz tego do sprzedaży trafi także smartwatch Hykker Chrono 2 z ekranem dotykowym o przekątnej 1,54 cala. Dzięki Bluetooth można go połączyć ze smartfonem lub tabletem, a po włożeniu karty SIM także odbierać rozmowy telefoniczne. Zegarek został wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym: opcję śledzenia aktywności fizycznej, kalendarz oraz aparat, a także czujnik wysokości, mikrofon i głośnik. Sprzęt jest kompatybilny z systemem Android 4.3 lub wyższym. Zasilany jest przez akumulator o pojemności 260 mAh. Za Hykker Chrono 2 trzeba będzie zapłacić 159 zł.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię