Strona głównaGryAktualnościDo Returnal trafiło darmowe DLC Ascension

Do Returnal trafiło darmowe DLC Ascension

Twórcy chwalili się planowanymi nowościami i właśnie dotrzymali swoich obietnic. Returnal wzbogaciło się właśnie o nowe DLC.

Pierwszy raz więcej o Ascension usłyszeliśmy podczas State of Play w marcu. Sony w ramach swojej prezentacji pokazało krótki zwiastun zapowiadający nowości, które trafią do gry w ramach tego DLC. Niedługo później na blogu PlayStation pojawił się obszerny opis wszystkich zmian.

Zobacz: Stellaris – zwiastun nowej ekspansji Overlord

Teraz możemy już darować sobie lekturę postu i nie zwracać uwagi na jakiekolwiek trailery. DLC Ascension trafiło właśnie do gry i jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji. Wystarczy uruchomić konsolę i pobrać najnowszą aktualizację do Returnal.

Dobrą wiadomością dla wszystkich nowych i powracających graczy jest fakt, że gra wspiera teraz co-op. Z różnymi wyzwaniami tego popularnego roguelike’a można więc zmierzyć się ze znajomym u boku. Ponadto, Ascension wprowadza endless challenge mode, czyli wyzwanie mające na celu sprawdzić waszą wytrzymałość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię