Strona głównaGryAktualnościSuicide Squad: Kill the Justice League – oficjalnie przesunięte na 2023 rok

Suicide Squad: Kill the Justice League – oficjalnie przesunięte na 2023 rok

Jeżeli czekaliście na Suicide Squad: Kill the Justice League to mamy złą wiadomość. Deweloper oficjalnie poinformował o przesunięciu premiery gry na przyszły rok.

Dyrektor kreatywny Sefton Hill na Twitterze potwierdził to co słyszeliśmy już wcześniej. Dodał jednak, że gra pojawi się w okolicach wiosny przyszłego roku. Tym samym nieco zawęził czas oczekiwania na premierę Suicide Squad: Kill the Justice League.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – autorzy publikują nowe informacje o DLC do gry

Wiem, że opóźnienie jest frustrujące, ale nadszedł czas na stworzenie najlepszej gry, jaką możemy. Nie mogę się doczekać, aby wspólnie wprowadzić chaos do Metropolis. Dziękuję za cierpliwość.

Oznacza to, ze gra pojawi się osiem lat po ostatniej dużej grze konsolowej Rocksteady – Batman: Arkham Knight oraz siedem lat po Batman: Arkham VR. Podobne wyglądała rozpiętość czasu pomiędzy premierami Batmana. Arkham Asylum trafiło do braczy w 2007 roku.

Po latach przecieków i plotek Rocksteady ogłosiło w 2020, że pracuje nad grą Suicide Squad. Osadzona w uniwersum Arkham – Suicide Squad: Kill the Justice League będzie grą z otwartym światem, w której może zagrać do czterech graczy. Grywalnymi postaciami będą Harley Quinn, King Shark, Deadshot oraz Captain Boomerang. Ekipa złoczyńców trafi do Metropolis, aby zająć się czymś co wygląda jak abominacja Supermana, Flasha i innych klasycznych bohaterów DC.

Pierwotnie premiera gry miała odbyć się w 2022 roku, ale już na początku roku Bloomberg wskazywał na opóźnienie. Nie podano wtedy przyczyn, ale Warner Bros. miał na ten rok zaplanowane premiery LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, Hogwarts Legacy i Gotham Knights, wszystkie zostały opóźnione.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię