Strona głównaMobileAktualnościNintendo zamyka swoją grę mobilną Dragalia Lost

Nintendo zamyka swoją grę mobilną Dragalia Lost

Po niecałych czterech latach Nintendo kończy wsparcie dla jednej ze swoich gier mobilnych. Dragalia Lost w lipcu dostanie ostatnią aktualizację. 

Dragalia Lost należy do popularnego gatunku gacha, który na urządzeniach mobilnych cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej było na początku z produkcją Nintendo. Niestety po kilku latach okazało się, że zainteresowanie nie było wystarczające dla japońskiego giganta.

Zobacz: PlayStation przejmuje studio Jade Raymond

Na oficjalnej stronie gry pojawiło się ogłoszenie zapowiadające koniec Dragalii. W kilku krótkich akapitach Nintendo poinformowało, że w lipcu pojawi się ostatnia aktualizacja, która zakończy główny wątek fabularny. Po tym patchu zostanie ogłoszona oficjalna data zamknięcia gry.

Informacja błyskawicznie rozeszła się po internecie i dotarła oczywiście również do oficjalnego subreddita Dragalii. Fani spodziewali się takie rozwoju wydarzeń i żałują oczywiście, że Nintendo kończy wsparcie swojej produkcji. Cieszy jedynie fakt, że przed odinstalowaniem gry ze swoich smartfonów zobaczą zakończenie fabuły.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię