Strona głównaWiadomościDo sieci trafił pierwszy zwiastun The Darksider III.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun The Darksider III.

THQ Nordic wraz ze studiem Gunfire Games zapowiedzieli trzecią część Darksiders. Tym razem równowagę na Ziemi zaprowadzi kobieca dłoń.

5 długich lat musieliśmy czekać na oficjalne informacje o Darksiders III. Plotek o powstającej kontynuacji było bez liku, ale żadna nie była na tyle wiarygodna, by można było uznać, że gra znajduje się już w produkcji. Męki graczy ukoił Lars Wingefors, jeden z założycieli THQ Nordic:

„Po niezliczonych plotkach, znacznej sprzedaży katalogów, a nawet rekonstrukcji korporacyjnej, zespół THQ Nordic jest zachwycony, że wreszcie może potwierdzić plany na Darksiders III”.

 

Fabuła rozgrywać się ma w tych samych czasach, bezpośrednio nawiązując do poprzedniej części, lecz nie pokierujemy już losami jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy (czyt. Wojny), a całkiem nową, nieznaną wcześniej postacią. Nikt tak dobrze nie pozamiata po Aniołach i Demonach, jak kobieta, której śmiercionośną miotłą jest długi na kilka metrów metalowy nahaj. Aczkolwiek Furia specjalizuje się – w innej niż jej młodszy brat – formie walki. Z racji swojej delikatnej postury jej mocnymi stronami nie jest siła mięśni i ciężkiego kopyta, a magia oraz dynamika wywijania biczem. Umiejętności te z pewnością przydadzą się w trakcie starć z Siedmioma Grzechami Głównymi, których bohaterka ma czym prędzej zabić, by uratowac ludzkośc od zagłady.. 

Darksiders III zapowiedziany jest na 31 grudnia 2018 i ma pojawić się równoczesnie na PC, Xbox One i PS4. Nie wykluczone, że po drodze wskoczy również na Nintendo Switch. Przybliżoną datę premiery potwierdza wpis w katalogu w serwisie Amazon. Już teraz można złożyć zamówienie na preorder, jeśli w kieszeni macie nadwyżkę pieniędzy o równowartości $59,99.  

 

 

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię