Strona główna Wiadomości Do sieci trafił pierwszy zwiastun The Darksider III.

Do sieci trafił pierwszy zwiastun The Darksider III.

- Reklama -

THQ Nordic wraz ze studiem Gunfire Games zapowiedzieli trzecią część Darksiders. Tym razem równowagę na Ziemi zaprowadzi kobieca dłoń.

5 długich lat musieliśmy czekać na oficjalne informacje o Darksiders III. Plotek o powstającej kontynuacji było bez liku, ale żadna nie była na tyle wiarygodna, by można było uznać, że gra znajduje się już w produkcji. Męki graczy ukoił Lars Wingefors, jeden z założycieli THQ Nordic:

“Po niezliczonych plotkach, znacznej sprzedaży katalogów, a nawet rekonstrukcji korporacyjnej, zespół THQ Nordic jest zachwycony, że wreszcie może potwierdzić plany na Darksiders III”.

 

Fabuła rozgrywać się ma w tych samych czasach, bezpośrednio nawiązując do poprzedniej części, lecz nie pokierujemy już losami jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy (czyt. Wojny), a całkiem nową, nieznaną wcześniej postacią. Nikt tak dobrze nie pozamiata po Aniołach i Demonach, jak kobieta, której śmiercionośną miotłą jest długi na kilka metrów metalowy nahaj. Aczkolwiek Furia specjalizuje się – w innej niż jej młodszy brat – formie walki. Z racji swojej delikatnej postury jej mocnymi stronami nie jest siła mięśni i ciężkiego kopyta, a magia oraz dynamika wywijania biczem. Umiejętności te z pewnością przydadzą się w trakcie starć z Siedmioma Grzechami Głównymi, których bohaterka ma czym prędzej zabić, by uratowac ludzkośc od zagłady.. 

Darksiders III zapowiedziany jest na 31 grudnia 2018 i ma pojawić się równoczesnie na PC, Xbox One i PS4. Nie wykluczone, że po drodze wskoczy również na Nintendo Switch. Przybliżoną datę premiery potwierdza wpis w katalogu w serwisie Amazon. Już teraz można złożyć zamówienie na preorder, jeśli w kieszeni macie nadwyżkę pieniędzy o równowartości $59,99.  

 

 

Źródło: ign.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE