Strona głównaWiadomościW The Division 4-7 maja możemy pograć za darmo.

W The Division 4-7 maja możemy pograć za darmo.

Jeśli nie macie co zrobic ze sobą w nadchodzący weekend Ubisoft ma dla Was rozwiązanie. Przez kilka dni będzie można potestować The Division bez obaw o ukryte koszty.

Już za chwilę, o 12:00 czasu polskiego wystartuje „darmowy weekend” z grą Tom Clancy’s The Division. Z odpaleniem gry nie musimy się zbytnio spieszyć, gdyż promocja potrwa do 7 maja włącznie. Wię jeśli nie macie żadnych planów bądź Wasze biblioteczki z grami z wolna zaczynają wiać pustkami, The Division będzie jak znalazł.

Aby dostać się na Manhattan nie trzeba wsiadać w nowojorskie metro, a wystarczy zalogować się lub założyć konto na stronie Ubisoftu. Tamże otrzymamy klucz do gry do aktywowania na platformie Uplay. Po pobraniu kilkudziesięciu giga danych z serweru będziemy mogli rozpoczać wędrówkę po Nowym Jorku, którego zagęszczenie ludności, tak jak i wystepująca tam temperatura powietrza, spadły praktycznie do zera.

Miłą niespodzianką ze strony producenta jest zapewnienie użytkownikom 65% obniżki ceny. Począwszy od dziś aż do 15 maja standardowa wersja The Division będzie kosztować $19,99, z kolei edycja Gold to wydatek rzędu $31,49. Tak więc mamy kilka dni na to, by sprawdzić czy życie w wielkim mieście dotkniętym epidemią wirusową trafi w nasze gusta. Jeśli spodoba nam się możemy kontynuować grę w pełnej wersji The Division po uiszczeniu odstępnego.  

Źródło: blog.ubi.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię