Strona głównaKonsoleDo sieci wyciekły informacje na temat nowej konsoli Nintendo

Do sieci wyciekły informacje na temat nowej konsoli Nintendo

Informacje o Nintendo Focus, bo tak ma nazywać się kolejna konsola, wyciekły do sieci. Oprócz nazwy zaprezentowano także logo oraz ekran startowy.

W sieci pojawiają się kolejne przecieki na temat kolejnej konsoli Nintendo. Jeżeli doniesienia są prawdziwe, to nowe urządzenie będzie nosiło nazwę Focus. Oczywiście, do tego wszystkiego lepiej podchodzić z rezerwą, bo samo Nintendo milczy w tym temacie jak grób. Według plotek urządzenie ma zostać zaprezentowane podczas trwającego Gamescom 2023.

Premiera urządzenia miałby odbyć się w przyszłym roku w październiku. Przynajmniej tak twierdzi jonathan bark, który udostępnił info na swoim koncie na Twitterze. Konsola miałby kosztować 429,99 dolarów amerykańskich, czyli około 1772 złotych plus podatki.

Focus miałby wspierać kompatybilność wsteczną ze Switch, jednak transfer gier miałby kosztować ponad 10 złotych plus VAT. Głównym atutem urządzenia ma być wsparcie dla VR. Autor Tweeta wspomina również o grach takich jak Relno, Arms 2 oraz F-Zero Titans. Inne przecieki mówiły o 8 calowym ekranie, nowym formacie kartridży oraz większej pamięci urządzenia. Jednak na razie warto podchodzić do temat bardzo ostrożnie i lepiej poczekać na oficjalne info od Nintendo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię