Strona głównaWiadomościRozrywkaDoctor Strange 2 – zdjęcia oficjalnych gadżetów

Doctor Strange 2 – zdjęcia oficjalnych gadżetów

Do sieci trafiły zdjęcia gadżetów z oficjalnymi grafikami z Doctor Strange in the Miltiverse Madness. Wśród gadżetów m.in. plakat i czapka.

Produkcja Doctor Strange in the Multiverse of Madness trwa i co dziwne do sieci nie trafiły żadne zdjęcia z planu. Na razie nie jest znana fabuła filmu, chociaż sądząc po tytule będzie kręciła się wokół multiwersum, które zostało zapoczątkowane w serialu Loki.

Zobacz: Blizzard: ponad 1500 pracowników podpisało list, wyrażający brak zaufania do szefów

Zamiast zdjęć z planu mamy zdjęcia gadżetów jakie otrzymali członkowie ekipy pracującej nad filmem. Znajdują się na nich oficjalne grafiki pochodzące z filmu. Pracownicy otrzymali plakat stylizowany na okładkę komiksu, na którym widać ważniejszych bohaterów z filmu. Oprócz Strange’a widać tam Wonga, Scarlet Witch oraz Americę Chavez – Miss America, czyli nową bohaterkę MCU. Kolejny gadżet to czapka z daszkiem z logo z filmu oraz symbolami bohaterów.  Zdjęcia poniżej.

Reżyserem filmu jest Sam Rami, z kolei na ekranie wystąpią Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor oraz Bruce Campbell. Premiera zapowiedziana jest na 25 marca 2022 roku.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię