Strona głównaGryAktualnościDoom 64 z Nintendo 64 trafi na PC i PS4?

Doom 64 z Nintendo 64 trafi na PC i PS4?

Niedawno informowaliśmy Was o udostępnieniu pierwszych trzech części serii DOOM na konsole Nintendo Switch. Teraz będziemy świadkami odwrotnej sytuacji gra z konsoli Nintendo trafi na PC. Przynajmniej tyle można wywnioskować na podstawie rejestracji przez Bethesdę DOOM w bazie PEGI.

W bazie agencji ratingowej PEGIO pojawił się nowy wpis dla gry Doom 64 w wersji na PC oraz PS4. Co ciekawe we wpisie możemy zauważyć planowaną datę premiery gry na 26.07.2019. Wygląda na to, że Bethesda źle oszacowała czas jakiego potrzebuje na przeportowanie tytułu. Co więcej wcześniej deweloper nie informował o swoich planach.

Zobacz: DOOM, DOOM 2 oraz DOOM 3 od dzisiaj dostępne na Nintendo Switch

Doom 64 PC PEGI 16

Zobacz: QuakeCon 2019 – w Doom Eternal pojawi się nowy przeciwnik

Doom 64 pojawił się wyłącznie na konsolach Nintendo 64. Sam tytuł jest mocno inspirowany wydaniami PC, jednak nie jest aż tak dynamiczny. Przez wielu graczy to właśnie Doom 64 jest uważany za najlepszą odsłonę serii. Jednak na razie nie wiadomo kiedy dane nam będzie ograć ją na PC lub PS4. Jednak skoro pojawiła się już w bazie PEGI to możemy spodziewać się, że wkrótce usłyszymy na ten temat nieco więcej informacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię