Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Bethesda ratuje grę. Wprowadzają Battle Royale i NPC

Fallout 76 – Bethesda ratuje grę. Wprowadzają Battle Royale i NPC

Fallout 76 od swojej kiepskiej premiery przeszedł już wiele aktualizacji i modyfikacji. Trzeba przyznać, że Bethesda stara się jak może żeby uratować tytuł, czego z pewnością nie ułatwia kiepski silnik gry. Tym razem czeka nas spory update wprowadzający nie tylko NCP-ów, ale także nową mapę Battle Royale.

Aktualizacja Wastelanders wprowadzi to czego brakowało nam od samej premiery gry czyli bohaterów niezależnych, z którymi będziemy mogli prowadzić rozbudowane dialogi. Ale to nie wszystko. Na graczy czekają również nowe questy, zbroje, bronie i wiele więcej. Do gry trafią frakcje frakcje w tym wyznawcy Człowieka-ćmy. Aktualizacja zostanie udostępniona jeszcze tej jesieni.

Zobacz: W najnowszej aktualizacji Fallout 76 pobawimy się w kucharzy

Zobacz: The Outer Words – duchowy spadkobierca Fallout: New Vegas na nowym gameplay’u prosto z…

Według zapewnień Bethesdy NPC będą bardziej jak postacie z Fallout 3. A w ciągu kilku najbliższych tygodni otworzy się Krypta 94, którą będziemy mogli „zwiedzać” w czteroosobowych ekipach. Na graczy czekają potężni wrogowie oraz legendarne itemy w bardzo dużych ilościach. Howard przebąkuje również o wdrożeniu w najbliższej przyszłości trybu przygodowego na zamkniętych serwerach. Czy Fallout 76 ma szansę jeszcze stać się tym co zapowiadała Bethesda?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię