Strona główna Konsole DOOM, DOOM 2 oraz DOOM 3 od dzisiaj dostępne na Nintendo Switch

DOOM, DOOM 2 oraz DOOM 3 od dzisiaj dostępne na Nintendo Switch

Tak jak nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji, tak mało kto spodziewał się, że w 25. rocznicę istnienia marki DOOM pierwsze trzy części gry trafią na Nintendo Switch. To będzie nostalgiczny powrót do korzeni FPS.

Wszystkie trzy tytuły dostępne są w Nintendo eShop. Pierwsze dwie części serii kupimy za niecałe 21 złotych. Z kolei za DOOM 3 przyjdzie nam zapłacić niego więcej, 42 złote. Niestety na razie Nintendo nie przewidziało zniżki za zakup całości.

Zobacz: Chcesz wybrać pieniądze z bankomatu? A tam DOOM

A tak każdą z gier opisuje angielski sklep:

DOOM

Świętuj 25. rocznicę istnienia DOOM wraz z ponownym wydaniem oryginalnego DOOM’a. Po raz pierwszy wydany w 1993 roku, DOOM wprowadził miliony graczy do szybkiego tempa, zimnych potów i rozwalania demonów z czego słynie ta seria. Przeżyj klasyczną demonicznej rozgrywki, która spopularyzowała ten gatunek w domu lub w podróży.

DOOM II

Świętuj 25. rocznicę DOOM wraz z ponownym wydaniem DOOM II. Ta ukochana kontynuacja przełomowego DOOM (1993) dała graczom brutalną strzelbę Super Shotgun do pokonania bardziej śmiercionośnych demonów i niesławnego boss’a – Icon of Sin. Walcz z hordami demonów w domu lub w podróży na Nintendo Switch.

DOOM 3

Świętuj 25. rocznicę istnienia DOOM dzięki wydaniu DOOM 3, dostępnego po raz pierwszy na konsolach Nintendo. W tym chwalonym przez krytyków horrorze akcji, gracze muszą przejść drogę do zaatakowanego przez demony obiektu, by wejść w otchłań i stoczyć walkę z najpotężniejszym wojownikiem Piekła – i położyć kres inwazji.

Zobacz: Bethesa całkowicie odcina się od filmowego Dooma i nie ma czemu się dziwić

Z pewnością warto rozważyć zakup przynajmniej pierwszej części i przypomnieć sobie dawne lata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcenintendo
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE