Strona głównaWiadomościDoom otrzymuje demoniczną aktualizację 6.66 i będzie darmowy przez trzy pełne dzionki

Doom otrzymuje demoniczną aktualizację 6.66 i będzie darmowy przez trzy pełne dzionki

Brama do piekła szerzej otworzyła się dla graczy. Belzebub (czyt. Bethesda) wprowadził konkretną modyfikację do gry, która odblokowywuje wszystkie rozszerzenia i przewraca do góry nogami system rozwoju postaci.

Przechadzka po diabelskich włościach nigdy wcześniej nie była tak przyjemna. Za sprawą bezpłatnej aktualizacji oznaczoną nr 6.66 gracze mogą uwolnić swój pociąg do bezstroskiej rzeźni w rozszerzonym trybie multiplayer. Po zainstalowaniu update’u otrzymamy wszystkie dotychczas wydane DLC, a w nich milusie, rogate stworzenia, pancerzyki, mapy, broń zagłady, etc.

Aktualizacja zmienia również system odblokowywania w/w elementów. Nie będzie już losowych roszad w trakcie rozgrywki, a usystematyzowane reguły. Każdy jeden przedmiot otrzymamy dopiero po wykonaniu infernalnych zadań.

Teraz, jeśli interesuje Cię konkretny hełm, możesz działać w kierunku jego odblokowania, koncentrując swój styl gry na powiązanym wyzwaniu.” – powiedział reżyser Dooma, Marty Stratton.

Tu ważna informacja dla starych wyjadaczy. Wszyscy bez wyjątku będą levelować swoją postać od samiuteńkiego początku. Mamy jednak prawo do zachowania poprzednio zdobytego kompletu przedmiotów lub możemy wyzerować swój stan i zapisywać postęp od pierwszego uruchomienia.

Ewolucji ulegnie także proces korzystania ze specjalnych umiejętności. Od teraz w trybie multiplayer będą aktywne przez cały czas i zostaną przypisane na wzór zdolności pasywnych. Pierwotny interfejs twórcy zastąpili nieco nowocześniejszą wersją.

Bethesda przygotowała dla fanów strzelanki jeszcze jedną niespodziankę. Od dzisiaj do 23 lipca wystartuje darmowy weekend, w trakcie którego można przetestować pełną wersję gry bez żadnych złośliwych ograniczeń. Komu spodoba się czyszczenie magazynu diabła, wówczas będzie mógł w promocyjnej cenie $15 przytulić gorący towar.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię