Strona głównaWiadomościKlimatyczny zwiastun The Evil Within 2

Klimatyczny zwiastun The Evil Within 2

Detektyw Sebastian Castellanos ponownie stanie do walki z siłami ciemności. Aczkolwiek jego największym wrogiem nie będą wynaturzone stworzenia, a nękająca go przeszłość. 

Co byłby w stanie zrobić zwykły człowiek, aby uratować swoich ukochanych? Skoczyć w ogień, odebrać sobie życie, a może i zabić niewinną osobę, byle móc cofnąć czas i naprawić popełnione błędy. Detektyw Castellanos choć zna odpowiedź na to pytanie, to w żaden sposób nie potrafi odczynić przeszłości. Z pomocą przyjdzie mu dawny druh, który niegdyś odwrócił się od niego plecami. Dane mu będzie uratować swoją córkę, lecz cena za to będzie piekielnie ogromna. 

Jak uda ci się przetrwać w the Evil Within 2? To jest mantra biegnąca przez umysł Sebastiana Castellanosa. Spętany wspomnieniami o córce, której nie mógł uratować, i tajemnicą, której nigdy nie potrafił rozwiązać, zaczyna zatracać się w swoich ostatnich błędach. Sebastian codziennie spotyka się z koszmarami, nie mogąc wyciągnąć się z ich spirali. Wszystko się zmienia w momencie, gdy jego stary przyjaciel i zdrajca złoży mu ofertę: wróć do koszmaru i ocal swoją córkę. W The Evil Within 2 otrzyma szansę, aby wyprostować sprawy i znaleźć spokój, na który zasługuje, ale najpierw musi przejść przez piekło.” – zapowiadają twórcy gry.

The Evil Within 2 wyraźnie będzie różnić się od protoplasty. W najnowszej odsłonie groza i horror będą motorem napędowym rozgrywki, ale towarzyszyć temu będzie element czysto psychologiczny. Żyjąc między jawą a snem zmierzy się z samym sobą, próbując odzyskać najważniejszą cząstkę jego istnienia.

W nowym zwiastunie zatytułowanym „Survive” możemy obejrzec fragmenty gameplayu zmiksowane z wątkiem fabularnym. Świat widziany oczyma głównego bohatera zamieszkują wyśnione potwory, które stoją na jego drodze ku centrum zła. Z nagrania aż przelewa się ubroczony krwią i mrokiem klimat, dlatego polecamy niniejszy seans miłośnikom horrorów i thrillerów. Na premierę -13 październik – The Evil Within 2 z pewnością warto czekać.     

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię