Strona głównaEsportDoskonałe wyniki Polaków na WESG. Polska reprezentacja póki co w komplecie

Doskonałe wyniki Polaków na WESG. Polska reprezentacja póki co w komplecie

Awans dywizji CS:GO AGO Esports do kolejnej fazy WESG to nie jedyna dobra wiadomość jaką dla polskich kibiców mają nasi esportowcy, którzy wyjechali na ten turniej do Chin.

Dobrze radzą sobie również nasi reprezentanci w StarCraft II i Hearthstone. Michał 'Xeno’ Kaczorowski, który również reprezentuje barwy AGO Esport w turnieju HS, poszedł w ślady swoich kolegów z dywizji CS:GO i wygrał dwa z trzech spotkań – 3:2 z Australijczykiem MrLego oraz Brazylijczykiem xHaseo. Jedynym, którego wyższość musiał uznać był Japończyk Posesi, z którym Polak przegrał 3:0. Tym samym Xeno jest już pewny udziału w dalszej fazie rozgrywek.

Jeśli zaś chodzi o turniej StarCrafta II, to nasz Artur 'Nerchio’ Bloch również zakwalifikował się do dalszej części turnieju z wynikiem 2:1, pokonując Szweda Namshara i Amerykanina JonSnowa, a ulegając reprezentującemu Ukrainę Bly. Drugi z Polaków – Elazer – w chwili pisania tych słów dopiero czeka na swoje pierwsze mecze. Jego rywalami w grupie są Chińczyk TIME, Koreańczyk Maru oraz Kanadyjczyk Semper. Mecze w jego grupie wystartują około 4:00 czasu polskiego z wtorku na środę.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię