Strona głównaGryAktualnościDragon Ball Z: Kakarot – RPG w świecie smoczych kul z datą...

Dragon Ball Z: Kakarot – RPG w świecie smoczych kul z datą premiery

Dragon Ball to marka, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy znamy Son Goku, Vegetę czy Bulmę. Niedawno zapowiedziana została gra RPG w świecie smoczy kul. Teraz poznaliśmy oficjalną datę premiery.

Zacznijmy od tego, że Dragon Ball Z: Kakarot dostępna będzie w kilku wersjach. Standardowa edycja zawierać będzie samą grę. Wersja Deluxe da dodatkowo dostęp do niezwykle rzadkiego przedmiotu do ugotowania. Ultimate to wszystko, co wcześniej, a poza tym przepustka sezonowa, muzyka oraz pojazd, którym Goku będzie mógł poruszać się po świecie gry. Z kolei edycja kolekcjonerska zawiera figurkę oraz kolekcjonerski steelbook.

Dragon Ball Z: Kakarot – data premiery

Jeśli zdecyduje się na zamówienie przedpremierowe, to otrzymacie dostęp do dodatkowego zadania pobocznego, rzadkiego przedmiotu do ugotowania oraz szybszy dostęp do treningu z Bonyu. Bonyu to nowa postać, stworzona przez Akirę Toriyamę. Normalnie trenuję się z nią w trakcie Sagi Komórczaka, a zamówienie przed premierowo da do niej dostęp już w momencie pojawienia się na Ziemi morderczych Androidów C-17 i C-18 (C-16 był nieco mniej morderczy).

Gra zadebiutuje w wersji na PC, PlayStation 4 i Xbox One już 17 stycznia 2020 roku (w Europie)!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGameSpot
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię