Strona głównaWiadomościRozrywkaNetflix przez przypadek zdradził datę premiery Wiedźmina

Netflix przez przypadek zdradził datę premiery Wiedźmina

Fani na całym świecie ze zniecierpliwieniem czekają na premierę serialowego Wiedźmina na Netflixie. Platforma do tej pory nie podała oficjalnej daty premiery przygód Geralta z Rivii. Jednak holenderski oddział prawdopodobnie zrobił to przez przypadek.

Wciąż nie znamy oficjalnej daty premiery serialowego Wiedźmina na Netflixie. Pierwsze doniesienia mówiły o końcówce roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Z kolei niedawno pojawiły się pogłoski, jakoby serial miał zadebiutować wcześniej, bo już w październiku. Jednak były to jedynie domysły lub przewidywania, a nic oficjalnego.

Zobacz: Serial kontra książki – jak postacie z Wiedźmina pasują do opisów Sapkowskiego

W takim razie czy za oficjalną informację możemy uznać wpis Netflixa, opublikowany przez holenderski oddział mediów społecznościowych? W nim platforma poinformowała swoich fanów, ile zostało im jeszcze nocy do przespania przed premierą konkretnych filmów i seriali Nerflixa. Na liście znalazło się kilka, które mają już potwierdzone daty premiery, np. El Camino: A Breaking Bad Movie i w ich przypadku wszystko się zgadzało. Jednak ktoś się zapędził i na liście znalazł się też Wiedźmin.

Wiedźmin serial Netflixa – kiedy premiera?

Przy przygodach Rzeźnika z Blaviken w wykonaniu Henry’ego Cavilla pojawiła się informacja o 97 nocach do przespania. Post został już usunięty, ale wiele osób zdążyło zrobić zrzuty ekranu. Oznaczałoby to, że serialowy Wiedźmin zadebiutuje na Netflixie 17 grudnia 2019 roku. Potwierdzałoby to wcześniejsze doniesienia o premierze pod koniec roku. Jednak data wydaje się dziwna, ponieważ 17 grudnia to wtorek, a Netflix nowe seriale wprowadza zazwyczaj pod koniec tygodnia, np. w piątek. Dzięki temu można poświęcić weekend na oglądanie.

Zobacz: Netflix – serial Wiedźmin nie jest i nie będzie adaptacją gier

Wiedźmin serial Netflix

Chociaż była to informacja opublikowana na oficjalnym koncie Netflixa, to jednak podchodziłbym do niej z pewnym dystansem. Dopóki nie ma oficjalnej informacji wszystko może się jeszcze zmienić.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceCBR
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię