Strona głównaGryAktualnościDragon Quest XI na Switcha: w grze możesz zmusić wszystkich NPC do...

Dragon Quest XI na Switcha: w grze możesz zmusić wszystkich NPC do kłamstwa

W tym tygodniu Nintendo wypuściło demo Dragon Quest XI w wersji na Switcha. Pojawia się w nim kilka nowych rzeczy, o których nie było wiadomo wcześniej. Jeden z ciekawszych to przełącznik, który powoduje, że NPC zaczynają kłamać.

Dragon Quest XI wyszedł w zeszłym roku na PS4 i PC, a 27 września pojawi się pełna wersja na Switcha. Będzie to wersja rozszerzona, z nowymi możliwościami, zmienionym soundtrackiem i trybem grafiki 2D. W grze pojawiło się mnóstwo opcji dotyczących rozgrywki, nazwanych przez autorów Draconian Quest. Mają one sprawić by gra była większym wyzwaniem – i tak na przykład możecie zmniejszyć ilość otrzymywanego expa, zwiększyć możliwości potworów, itp. Wersja na Switcha przyniesie kolejne – jednym z nich jest Townsfolk Talk Tripe.

Zobacz: Nowy kontroler Nintendo Switch od Square Enix wygląda jak postać z naszego dzieciństwa

Każdy, kto grał w przynajmniej kilka gier RPG wie, że jeśli NPC mówi, że słyszał plotkę o zakopanym w lesie skarbie, to niemal zawsze będzie to prawda. Dragon Quest XI będzie sobie kpiło z graczy, ale jednocześnie będzie to fajny ukłon w stronę tych, którzy już grali i chcą zrobić to ponownie. Wypuszczone niedawno demo to około 10 godzin gry, a zapisane w nim postępy można można wykorzystać w pełnej wersji. Jedno jest pewne, rozgryzanie kto mówi prawdę, a kto kłamie, zapowiada się na sporo frajdy.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię