Strona głównaGryAktualnościDrDisrespect może pojawić się w Cyberpunku 2077

DrDisrespect może pojawić się w Cyberpunku 2077

Im bliżej premiery, tym ciekawsze plotki zaczynają krążyć wokół Cyberpunka 2077. Najnowsza dotyczy potencjalnej współpracy z DrDisrespectem.

Do premiery Cyberpunka 2077 został już niecały miesiąc. Fani odliczają dni, CD Projekt RED powoli szykuje się na reakcje fanów, a niektórzy streamerzy zaczynają hype’ować grę przed premierą. Wśród nich znalazł się DrDisrespect.

Zobacz: DrDisrespect – dlaczego dostał bana na Twitch?

Jego sposób na zainteresowanie swoich fanów nadchodzącą produkcją odbiega jednak od pozostałych tweetów. CD Projekt 19 października wrzucił post przypominający o zbliżającej się premierze. Jeden z największych streamerów YouTube Gaming podał dalej tę informację z komentarzem: „Poczekajcie, aż zobaczycie, co dla Was przygotowaliśmy”.

Niestety na bardziej szczegółowe informacje dotyczące tej współpracy będziemy musieli poczekać do jej oficjalnego ogłoszenia. Rogue Company pokazało ostatnio jeden scenariusz tego typu układów, wprowadzając do swojej gry skin Doca. Jego postać ma też na pewno spory potencjał na cameo gdzieś wewnątrz Night City.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię