Strona głównaGryAktualnościGran Turismo 7 ma zadebiutować "wkrótce"

Gran Turismo 7 ma zadebiutować „wkrótce”

Na facebookowym profilu Gran Turismo 7 pojawiła się ostatnio bardzo ciekawa informacja. Premiera gry może być dużo bliżej, niż się spodziewaliśmy.

Sony bez wątpienia przykuwa bardzo dużo uwagi do Gran Turismo 7. Jest to nie tylko bardzo ekscytujący exclusive dla miłośników wyścigów, ale również pierwszy tytuł zapowiedziany podczas pokazu dotyczącego gier na PS5.

Zobacz: PlayStation 5 pozwoli podłączyć “stare” PlayStation VR

Ekscytację wokół GT7 na nowo wzbudził ostatnio najnowszy post na profilu na Facebooku gry. Krótkie wideo nie ma większego wpływu na hype graczy. Chodzi przede wszystkim o tytuł i słynne „Coming Soon”.

Na dobre rozpoczęły się w rezultacie spekulacje. Dopiskiem „Wkrótce” można równie dobrze potraktować bowiem chociażby premierę PlayStation 5. Chociaż ciężko oczywiście oczekiwać debiutu GT7 razem z nową konsolą, możemy spodziewać się jakiegoś kolejnego ogłoszenia. Post wskazuje na to, że twórcy mają jaśniejsze spojrzenie na przyszłość swojej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię