Strona głównaEsportDreamHack Masters Stockholm nie dla Polaków. AGO dotkliwie przegrywa ze Space Soldiers

DreamHack Masters Stockholm nie dla Polaków. AGO dotkliwie przegrywa ze Space Soldiers

Spotkanie ze Space Soldiers było ostatnią szansą AGO Esports na utrzymanie się w walce o udział w DreamHack Masters Stockholm. Niestety, po bardzo dobrej pierwszej mapie przyszły dwie kolejne, w których turecka formacja zmiażdżyła Polaków, którzy w ślad za Virtus.pro odpadają z kwalifikacji.

W momencie, kiedy AGO na Cache prowadziło 12:3, wydawało się, że Space Soldiers nie będą tak ciężkim przeciwnikiem, jak to wszystkim wydawało się przed tym spotkaniem. W drugiej połowie tej mapy bilans co prawda nieco się wyrównał, ale nadal dalecy byliśmy od myśli o porażce. Potem jednak przyszła pora na Traina, w którym pojawiły się pierwsze symptomy problemów – pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4. Jednak powroty już nie z takich wyników widywaliśmy w historii polskiej formacji, więc nadal w kibicach mogła żyć nadzieja, że to jeszcze sytuacja, którą da się uratować. Niestety, druga połowa w wykonaniu Polaków wcale nie była o wiele lepsza – tam zdobyliśmy zaledwie jeden punkt, przy czterech po stronie Space Soldiers. Losy dalszego udziału w kwalifikacjach musiały więc rozstrzygnąć się na trzeciej mapie – Dust2. A ta niestety była kompletną katastrofą – do przerwy przegrywamy aż 14:1, nie wychodzi nam praktycznie żadna akcja, Space Soldiers z kompletną dominacją, której przypieczętowaniem było wygranie drugiej połowy 2:0.

Tym samym Space Soldiers są już pewni udziału w głównym turnieju, a przed nimi jeszcze tylko formalność w postaci finału kwalifikacji z ekipą Heroic.

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię