Strona głównaGryAktualnościDrobna zmiana na mapie Apex Legends sugeruje nadchodzącą rewolucję

Drobna zmiana na mapie Apex Legends sugeruje nadchodzącą rewolucję

Respawn zabiera kolejną kartkę z notatnika Epic Games.

Fortnite od ładnych kilku miesięcy sugeruje powrót smoków na serwery battleroyale, teraz przyszedł więc czas, żeby i Apex zabawił się ze swoją społecznością. Przez ostatnie 24 godziny gracze zauważyli kilka nowych detali na mapie, które mogą być częścią zmian nadchodzących w drugim sezonie.

Zobacz: Apex Legends otrzyma rangi! Do tego całkowicie nowa postać

Wysokie, metalowe anteny porozrzucane po mapie zostały włączone, a razem z nimi swoją pozycję zmieniły również Leviathany. Potężne potwory otaczające mapę odwróciły się do niej plecami i patrzą teraz w innym kierunku.

REPULSOR HAS TURNED ON!!! It has begun to spin like it should’ve been from apexlegends

Społeczność ma kilka teorii. Przede wszystkim, może mieć to związek z Wattsonem, nową postacią, która według lore Apexa, pomagała w budowaniu całej areny. Biorąc również pod uwagę fakt, że Wattson ma spełniać rolę swojego rodzaju hakera, nagłe włączenie anten może być jego sprawką.

Od jakiegoś czasu po internecie krąży również teoria, że Leviathany w pewnym momencie odegrają większą rolę w Apexie. Przestaną kręcić głowami i patrzeć się w nieznanym kierunku, tylko wejdą na mapę, żeby zmienić nieco niektóre lokacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię