Strona główna Gry Aktualności Riot Games zdradził MMR uczestników zamkniętej bety. Oto 500 najlepszych graczy Teamfight...

Riot Games zdradził MMR uczestników zamkniętej bety. Oto 500 najlepszych graczy Teamfight Tactics

Beta testy nowej gry Riotu zostały zakończone opublikowaniem interesującego rankingu na forum gry.

Jak napisał sam Riot Stimhack w swoim poście, nie są to wyniki żadnego konkursu. Twórcy doszli po prostu do wniosku, że w oczekiwaniu na tryb rankingowy, społeczność chciałaby zobaczyć czołówkę swojej nowej, ulubionej gry.

Zobacz: Teamfight Tactics – wszystko, co musicie wiedzieć przed premierą

Dla niektórych szczęśliwców, którym udało się kilkukrotnie przebrnąć przez kolejkę, może być to okazja, żeby poszukać na liście 500 najlepszych graczy samych siebie. Dla innych będzie to z kolei możliwość sprawdzenia, ilu twórców plasuje się na samym szczycie. Cała sytuacja mocno urzekła zdobywczynię pierwszego miejsca na liście TOP500, Hafu.

Społeczność na Reddicie słusznie stwierdziła, że chociaż na stremach Hafu regularnie pojawiało się kilka tysięcy widzów, jej umiejętności w hearthstone’owej Arenie nie były wystarczająco doceniane przez większość społeczności competitive. Dobrze się więc stało, że teraz o umiejętnościach zawodniczki poświadczy chociaż ten opublikowany przez Riot ranking.

Ponadto, na liście znalazło się kilku innych graczy. W ścisłej dziesiątce jest również JayPL, nieco niżej można znaleźć HSDoga, a kilkaset pozycji dalej najlepszego gracza Auto Chess, TidesOfTime. Jest również polski akcent. 101 miejsce w rankingu zajął bowiem Tuttek.

Pełny ranking 500 najlepszych graczy Teamfight Tactics znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE