Strona głównaGryAktualnościDrug Dealer Simulator – raper Małolat konsultantem przy tworzeniu gry

Drug Dealer Simulator – raper Małolat konsultantem przy tworzeniu gry

Coraz większa liczba wszelkiego rodzaju symulatorów sprawia, ze deweloperzy muszą mocno się starać żeby to właśnie po ich dzieło sięgnęli gracze. Jedną z metod jest jak najwierniejsze odwzorowanie prawdziwego świata. To właśnie dlatego raper Małotal został zaproszony jako konsultant przy produkcji Drug Dealer Simulator.

Movie Games zaprosiło do współpracy Michała Kaplińskiego znanego jako raper Małolat. Artysta wspomoże studio deweloperskie podczas produkcji gry Drug Dealer Simulator. Współpraca będzie polegała zarówno na konsolacjach jak i promocji marketingowej produkcji. Premiera gry zapowiedziana jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Zobacz: W Cyborg Mechanic będziemy prowadzić nielegalną klinikę

Jak podkreśla Kapliński:

Możliwość udzielenia konsultacji przy tworzeniu kontrowersyjnej gry Movie Games – Drug Dealer Simulator – przyjąłem z entuzjazmem. To dla mnie nowe i niezwykle ciekawe doświadczenie. Tematyka gry i przedstawiony w niej świat nie są mi obce. Jeden z solowych debiutów odsłaniał kulisy mojej osobistej historii, w której występowałem w roli narkotykowego dealera. Podczas promocji tytułu postaram się skierować uwagę graczy na niestandardowy charakter projektu, który ujawni im ,,rąbek’’ tajemnicy życia na granicy. Nie od dziś wiadomo, że to co zakazane, jest najbardziej pociągające. Celem gry Movie Games nie jest jednak zachęcanie nikogo do stania się dealerem, wręcz przeciwnie, pokazuje do czego takie postępowanie prowadzi. Nie mogę zdradzać szczegółów projektu, ale mogę zapewnić, że ten projekt będzie dla graczy ciekawym i wyjątkowym przeżyciem.

Za Drug Dealer Simulator odpowiada studio deweloperskie Byterunners. Gra zabierze gracza w świat ciemnych zaułków i szarych blokowisk gdzie zaczniemy naszą karierę jako osiedlowy dealer z aspiracjami na narkotykowego bosa. Na drodze w osiągnięciu zawodowego sukcesu będą stali zarówno policjanci jak i konkurencja z branży. Zadaniem gracza będzie zarówno dystrybucja narkotyków, nawiązywanie kontaktów z dostawcami, zarządzenie zasobami oraz rozkręcanie biznesu.

Zobacz: Paparazzi Simulator – stań się fotoreporterem podrzędnych brukowców

Na temat gry wypowiedział się również Rafał Pęcherzewski – główny projektant:

Choć w branży gier symulatory nie kojarzą się najmocniej z gałęzią gier ambitnych, to w tym konkretnym tytule zauważyłem interesujący potencjał. Charakterystyką, która przyciąga widzów i graczy do produkcji „okołonarkotykowych” (Narcos, Dope, Breaking Bad) nie są narkotyki czy przestępczość sama w sobie, a abstrakcja i dreszczyk świata, który się wokół nich obraca. Nieustanna presja, ostrożność działań, taktyczne unikanie uchwycenia, wielkie pieniądze, niebezpieczeństwo i adrenalina. Taka mieszanka doprowadza do wytworzenia ludzi, okoliczności czy wydarzeń wręcz czasem niewyobrażalnych. Postanowiłem wykorzystać ten unikalny setting i doprawiając go garścią czarnego humoru dostarczyć fanom coś świeżego. Coś, co – mam nadzieję – zapamiętają na dłużej.

Gra trafi na PC w pierwszym kwartale 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię