Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPaparazzi Simulator – stań się fotoreporterem podrzędnych brukowców

Paparazzi Simulator – stań się fotoreporterem podrzędnych brukowców

Czy polski gamedev stoi pod znakiem symulatorów? Wygląda na to, że tak, polskie studio Drago Entertainment zapowiedziało właśnie piąty symulator w ciągu trzech miesięcy. Tym razem wcielimy się rolę paparazzi, czyli szukającego taniej sensacji fotografa.

Drago Entertainment w ostatnim czasie zapowiedziało takie symulatory jak Gas Station Simulator, Food Truck Simulator, Airport Contraband i Detective Simulator. Kwestią czasu była zatem zapowiedź kolejnej nietypowej tematyki.

Zobacz: W Cyborg Mechanic będziemy prowadzić nielegalną klinikę

Paparazzi Simulator pozwoli nam wcielić się w rolę tytułowego fotografa. Naszym zadaniem będzie strzelanie skanalizujących fotek celebrytyów, aktorów i innych sław. To z kolei będzie wymagało włamywania się do ich domów i wchodzenia na zamknięte imprezy lub przesiadywania w barze. Kolejne zlecenia będziemy przyjmować od agencji medialnych oraz typów spod ciemnej gwiazdy.

Zobacz: Ghost Recon: Breakpoint – gracze chcą nowego systemu lootu i więcej misji fabularnych

Do każdej z misji będzie trzeba się przygotować sprawdzając zwyczaje „ofiary”, jej grafik, odpowiedniego dobrania sprzętu sprzętu do zrobienia zdjęć a także fałszywych dokumentów.

Premiera Paparazzi Simulator już w III kwartale 2020. A wszystko czego chcę to zdjęcia tego przeklętego Spider-Mana!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię