Strona głównaEsportCounter-StrikeDrużyna Izaka po raz kolejny wygrywa ASUS ROG Masters

Drużyna Izaka po raz kolejny wygrywa ASUS ROG Masters

Zespół Izaka po raz kolejny nie pozostawił złudzeń kto jest najlepszy na ASUS ROG Masters. Po stosunkowo szybkim meczu Polacy pokonali prowadzonych przez HenryG Anglików 2:0.

Na początek małe wyjaśnienie – team prowadzony przez HenryG był międzynarodowy, ale ponieważ w turnieju występował pod flagą Wielkiej Brytanii, nazwijmy go tutaj umownie Angielskim. Wielki finał miał się rozgrywać na Inferno, Nuke’u i Mirage, ale do rozstrzygnięcia wystarczyły dwie pierwsze mapy. Na Inferno Polacy błyskawicznie objęli prowadzenie i inicjatywę, której nie oddali przez większość pierwszej połowy. Dopiero gdy przewaga sięgnęła 9 punktów, zespół HenryG zdołał odrobić kilka punktów straty i lekko “postraszyć” Polaków. Finalnie skończyło się na wyniku 10:5 w pierwszej połowie i 16:10 w całej mapie.

Zobacz: Drużyna Izaka zagra z teamem HenryG w finale ASUS ROG Masters

Na Nuke walka była nieco bardziej wyrównana – do tego stopnia, że to Anglicy przez moment prowadzili w tym starciu. Ostatecznie Polakom udało się wypracować pod koniec 1. połowy 3 punkty przewagi, jednak nadal nie mogli czuć się pewni zwycięstwa. Tym bardziej, że po zamianie stron to do Anglików należały pierwsze dwie rundy. Na szczęście dla oglądających ten finał ponad 70 tysięcy polskich kibiców, zespołowi Izaka udało się opanować sytuację i bezpiecznie dowieźć triumf na Nuke’u i w całym spotkaniu do końca.

Zobacz: Pasha zostaje streamerem na pełen etat. Przynajmniej na razie

Który z polskich zawodników pokazał się Waszym zdaniem najlepiej na tym turnieju?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię