Strona głównaGryAktualnościDualShock 5 ma znacznie większą baterię niż poprzednik

DualShock 5 ma znacznie większą baterię niż poprzednik

Nowy kontroler do PlayStation 5 zapowiada się na sporą rewolucję. Obok swoich dodatkowych funkcji DualShock 5 może pochwalić się również dużą baterią.

Podczas gdy większość wyczekujących PlayStation 5 fanów, wciąż zastanawia się nad ceną konsoli, po internecie krążą kolejne przecieki. Tym razem dotyczą one DualShocka 5, nowego kontrolera.

Zobacz: PlayStation 5 – według analityków sprzeda się dwukrotnie lepiej niż XSX

Na Twitterze pojawiły się kolejne zdjęcia nowego pada. Oprócz wyglądu i wrażeń dotyczących jakości użytkowania dostaliśmy jeszcze jedną informację. Pojemność baterii DS5 wynosi aż 1560 mAh. W porównaniu do 1000 mAh w przypadku aktualnego kontrolera jest to bardzo duża zmiana.

W teorii może to oczywiście oznaczać, że ładowaniem urządzenia będziemy musieli martwić się jeszcze rzadziej niż teraz. Trzeba jednak mieć na uwadze wszystkie nowe funkcje, jakie przyjdą razem z DS5. Niektóre z nich mogą pochłaniać znacznie więcej baterii, stąd decyzja o zwiększeniu jej pojemności.

Na potwierdzone informacje będziemy musieli pewnie poczekać do samej premiery konsoli, kiedy będziemy mieli już okazję złapać za pada i sprawdzić go w kilku grach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię