Strona głównaKonsoleXbox Series X – prezentacja konsoli opóźniona?

Xbox Series X – prezentacja konsoli opóźniona?

Wygląda na to, że będziemy musieli poczekać na kolejną paczkę informacji na temat Xbox Series X. Ma to być wynik zimnej wojny prowadzonej pomiędzy Sony i Microsoftem w kwestii zdradzania informacji o nowych konsolach.

Zarówno Sony jak i Microsoft prowadzą teraz grę polegającą na braniu konkurencji na przeczekanie. Przez takie podejście informacje na temat konsol nowej generacji pojawiają się bardzo rzadko i z dużym opóźnieniem. Do tej pory nie znamy dokładnej daty premiery oraz cen rządzeń.

Według najnowszych przecieków kolejna prezentacja Microsoftu może opóźnić się o cały miesiąc. Byłaby to nieciekawa sytuacja biorąc pod uwagę ostatnie przecieki na temat Xbox Series S, doniesień na temat ceny urządzenia czy zmian w usłudze Xbox Game Pass. Mieliśmy nadzieję, że wszystkie te przecieki zostaną skomentowane przez Phila Spencera, szefa Xbox podczas sierpniowego spotkania.

Jednak jak donosi shinobi602, specjalista z branży, kolejnych oficjalnych informacji na temat Xbox Series X możemy spodziewać się dopiero we wrześniu. Wydaje się to logiczne, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że konsola ma pojawić się w listopadzie, a jeżeli wierzyć najnowszym przeciekom to dokładnie 6 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię