Strona głównaWiadomościRozrywkaDungeons & Dragons do obsady dołączyli Hugh Grant i Sophia Lillis

Dungeons & Dragons do obsady dołączyli Hugh Grant i Sophia Lillis

Do sieci trafiły informacje, że do ekipy nadchodzącego filmu Dungeons & Dragons  dołączyli Hugh Grant oraz Sophia Lillis. Grant ma zagrać głównego złoczyńcę.

Według informacji przekazanych przez serwis Deadline, Grant ma zagrać wielkiego złoczyńcę w powstającym filmie Dungeons & Dragons. Na razie nie jest jasna rola jaką odegra Lillis, chociaż oczekuje się, że szczegóły pojawią się wkrótce. Grant i Lillis tym samym dołączą do mocnej ekipy jaką zobaczymy w filmie m.in. Michelle Rodriguez, Rege-Jean Page, Justice Smith.

Zobacz: Hogwarts Legacy pozwoli stworzyć transpłciową postać

Na krzesłach reżyserskich zasiedli John Francis Daley i Jonathan Goldstein, głównym scenarzystą został Derek Kolstad (John Wick). Zaangażowanie Kolstada wzbudziło wiele emeocji wśród fanów. Stworzenie przez niego serii o Johnie Wicku wystarczyło by dać fanom D&D wiarę, że miał on również doświadczenie z adaptacjami gier. Kolstad brał udział w produkcji Hitman: Agent 47 dla Hulu oraz serialu The Falcon and the Winter Solider.

Informacje o nadchodzącym filmie Dungeons & Dragons są mocno utajnione, ale kolejne działania Paramount Pictures w temacie dobrze wróżą. A jakie postacie Wy chcielibyście zobaczyć na ekranie? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię