Strona głównaEsportCounter-StrikeDwóch Polaków w najlepszej czwórce Majora! Dziś półfinały

Dwóch Polaków w najlepszej czwórce Majora! Dziś półfinały [HARMONOGRAM]

Dwójka Polaków powalczy dziś o awans do wielkiego finału Majora. Dzięki wczorajszym zwycięstwom miejsce w najlepszej czwórce mistrzostw świata zagwarantowało sobie GamerLegion Siuhy’ego oraz Apeks Kubena.

GamerLegion Siuhy’ego dało prawdziwy koncert w starciu z Monte, w którego składzie notabene również możemy dostrzec jednego Polaka – kRaSnaLa. Tym razem faworyzowany zespół byłego reprezentanta AGO musiał jednak uznać wyższość ekipie z zachodniej części Europy i pożegnał się z turniejem po porażce 10 do 16 na Mirage’u oraz 16 do 3 na Overpassie.

Awans do półfinału Majora zagwarantowało sobie również Apeks. Europejski zespół, którego szkoleniowcem jest Kuben pokonał Team Liquid. Choć paryska publika mocno faworyzowała amerykańskich przeciwników drużyny Polaka, podpowiadając im mocno z areny to formacja zza Oceanu kończy mistrzostwa świata poza pierwszą czwórką bez wygranej mapy w play-offach.

Dziś o godzinie 15:00 GamerLegion z polskim zawodnikiem w składzie podejmie Heroic, a Apeks zagra z Vitality. To spotkanie zaplanowane jest z kolei na godzinę 19:00 czasu polskiego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię