Strona głównaEsportCounter-StrikeChallange wykonany! Pasha dotarł do Paryża na rowerze

Challange wykonany! Pasha dotarł do Paryża na rowerze

Jak powiedział tak zrobił – Jarosław „Pasha” Jarząbkowski pokonał trasę Warszawa-Paryż rowerem! Po siedmiu dniach podróży Polak zameldował się na ostatnim Majorze w historii CS:GO.

Kilka dni przed startem ostatniego w historii Majora w CS:GO Jarosław „Pasha” Jarząbkowski ogłosił, że jeżeli tylko 9INE zdoła awansować do play-offów mistrzostw świata to on pojedzie kibicować Polakom do Paryża rowerem. Misja ta graniczyła jednak z cudem, bowiem zakładając, iż „NINE” przejdzie do fazy pucharowej z bilansem 3-0 Jarek miałby niecałe 48 godzin, aby dotrzeć na miejsce. Dlatego więc wierząc w możliwości ekipy Hadesa Jarząbkowski wyruszył w podróż jeszcze przed startem Fazy Legend. Choć podopieczni Nawrota zawiędli, to nie zawiódł On – po tygodniu były zawodnik Virtus.pro zameldował się w Paryżu.

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski pokonał dokładnie 1800 kilometrów w zaledwie siedem dni. O niesamowitym wyczynie Polaka rozpisują się największe krajowe media, a także te zagraniczne. Post, w którym Jarząbkowski ogłasza zakończenie challange’u i publikuje zdjęcie spod Wieży Eiffla został wyświetlony przez ponad 2,5 miliona użytkowników, a także w krótkim odstępie czasu zgromadził blisko 70 tysięcy polubień.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię