Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 dostanie New Game Plus i Photo Mode

Dying Light 2 dostanie New Game Plus i Photo Mode

Techland dotrzymuje słowa. Polskie studio zapowiadało, że Dying Light 2 będzie regularnie dostawał content i właśnie tak się dzieje.

Na razie Dying Light 2 nie dostał zbyt wielu nowości. Pojawiło się kilka drobnych DLC, które urozmaicają jedynie wygląd postaci. Techland daje najwyraźniej czas fanom, żeby zaznajomili się z podstawową wersję gry.

Zobacz: Deweloper Forspoken sugeruje, że loadingi na PC mogą trwać sekundę

Wiemy już, że w czerwcu ma pojawić się pierwszy dodatek fabularny. W wywiadzie z Game Informerem Tymon Smektała dodał kilka nowości, które mogą pojawić się do tego czasu. W okresie od kwietnia do czerwca zadebiutują zarówno New Game Plus, jak i Photo Mode. Smektała nie chciał niestety zdradzić więcej szczegółów na temat tych opcji, ale mamy potwierdzenie ich istnienia.

Ulec zmianie ma też roadmap na ten rok. Już teraz plany Techlandu wyglądają na bardzo ambitne, a wielu oddanych fanów na pewno z otwartymi ramionami przyjmie chociażby online multiplayer. Smektała oznajmił, że contentu będzie więcej i możemy spodziewać się aktualizacji roadmapy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię