Strona głównaGryAktualnościElden Ring - gracze zabijają rywali online za pomocą niewidzialnych pocisków

Elden Ring – gracze zabijają rywali online za pomocą niewidzialnych pocisków

Reddit i YouTube dostarczają kolejnych fascynujących historii z gry online w Elden Ring. Najnowszym wynalazkiem graczy są niewidzialne pociski. 

Gra online jest ostatnio głównym problemem Elden Ring. Przez ostatnich kilka dni hakerzy byli w stanie zniszczyć czyjś zapis, po prostu wchodząc do ich sesji i crashując ich grę. Kiedy FromSoftware rozwiązał ten problem, właśnie pojawił się kolejny.

Zobacz: Halo – stworzenie serialu kosztowało rekordową kwotę pieniędzy

Tym razem chodzi o Carian Retaliation. Umiejętność tę można wyekwipować do małych i średnich tarcz. Pozwala ona odpierać magiczne ataki, co później generuje latające sztylety nad głową naszej postaci. Sztylety automatycznie atakują przeciwnika.

Jak widać na powyższym wideo, praktyka wygląda zupełnie inaczej niż teoria. Gracze są w stanie parować własne magiczne ataki i zyskują tym samym dostęp do silnej umiejętności, którą można łatwo spamować. Gdyby tego było mało, Carian Retaliation jest zbugowane w multiplayerze i nie widać lecących w naszą stronę pocisków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię