Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – grę będzie można ukończyć samemu lub w kooperacji

Dying Light 2 – grę będzie można ukończyć samemu lub w kooperacji

Techland ujawnił, że ich najnowszą produkcję Dying Light 2 będzie można ukończyć zarówno samodzielnie jak i w trybie kooperacji. Co więcej, wspólnie będzie można grać w cztery osoby.

Jak podają przedstawiciele Techlandu, w przypadku rozgrywki kooperacyjnej wszystkie decyzje mające wpływ na fabułę gry będzie podejmował gospodarz sesji. Są to oficjalne informacje przekazane na oficjalnym Discordzie studia.

Zobacz: Ninja zrezygnuje z Fortnite jeśli widzowie nie skończą ze stream snipingiem

Gra ma kłaść duży nacisk na nieliniowość fabuły umożliwiając podejmowanie decyzji, które wpłyną na fabułę oraz świat gry. W trybie współpracy rolę decyzyjną będzie miał gospodarz rozgrywki, czyli osoba, która zaprasza innych go zabawy.

Opcja kooperacji była dostępna już w pierwszej części, ale wspólnie można było przejść około 95 procent gry. Zarówno pierwsze etapy jak i walkę finałową trzeba było ukończyć samodzielnie. W dwójce możemy grać wspólnie od początku do samego końca.

Co więcej, deweloper zaprzeczył, że w grze pojawi się opcja budowania baz. Gracze będą mieli jednak do dyspozycji bezpieczne kryjówki, tak jak w pierwszej odsłonie. Niestety nadal nie mamy dokładnej premiery gry, twórcy niedawno zasugerowali, że ma się to stać jeszcze w tym roku. Dying Light 2 pojawi się na PC, oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię