Strona głównaGryAktualności8 kwietnia rusza podwójne doświadczenie w Call of Duty: Black Ops Cold...

8 kwietnia rusza podwójne doświadczenie w Call of Duty: Black Ops Cold War

Fani Call of Duty: Black Ops Cold War mają przed sobą weekend pełny atrakcji. Podwójne doświadczenie potrwa tym razem aż cztery dni.

Społeczność Call of Duty: Black Ops Cold War jest już przyzwyczajona do tego typu eventów. Nadchodzi kolejna okazja, żeby wbić kilka dodatkowych poziomów broni, dobić wyższy level konta i nadrobić zaległości w prestiżach.

Zobacz: xCloud – jak uruchomić na Windows 10?

Podwójne doświadczenie zapowiedziała bardzo ogólna informacja na Twitterze Treyarch. Event ruszy jutro o 19:00 polskiego czasu i skończy się 12 kwietnia o tej samej godzinie. Nie znamy jednak na razie żadnych dodatkowych szczegółów.

Po wpisie można wywnioskować, że 2XP dotyczy tylko Black Ops Cold War, nie Warzone. Nie wiemy jednak, na co dokładnie dostaniemy podwójne doświadczenie. Można liczyć zapewne na przyspieszone levelowanie konta i broni. Najbardziej pożądane jest jednak 2XP na Battle Pass, którego poziomy wbija się znacznie wolniej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię