Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 – mikropłatności, co-op oraz ray tracing

Dying Light 2 – mikropłatności, co-op oraz ray tracing

W zeszłym tygodniu poznaliśmy datę premiery Dying Light 2. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów. Tymczasem udało się wyciągnąć kilka informacji na temat najnowszej gry Techlandu dotyczących mikropłatności, kooperacji oraz ray tracingu.

Premiera DL2 zaplanowana została na 7 grudnia. Bardzo możliwe, że będziemy mieli okazję lepiej się jej przyjrzeć już podczas czerwcowego E3. Tymczasem dzięki rozpoczęciu przedsprzedaży gry można uzyskać kilka ciekawych informacji.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowy Game Director skupi się na dodatkach

Na stronie gry w sklepie Microsoftu w opisie gry widnieje informacja o możliwości robienia zakupów w aplikacji, co oznacza, że w Dying Light 2 będą mikropłatności. Możemy się spodziewać, że raczej będą to różnego rodzaju skórki broni i postaci. Byłaby to dobra metoda na wyróżnienie się podczas rozgrywki kooperacyjnej, w której będzie mogło wziąć udział do 4 graczy.

Na podstawie PEGI wiemy, że gra będzie przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich graczy. To oznacza, że nie będzie to ugrzeczniona produkcja. I bardzo dobrze. Co więcej, na PS5 i XSX będzie wparcie dla 4K/60fps oraz ray tracingu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię