Strona głównaGryAktualnościDying Light 2 - nowy zwiastun pokazał kilka rodzajów zombie

Dying Light 2 – nowy zwiastun pokazał kilka rodzajów zombie

Techland kontynuuje budowanie hype’u wokół Dying Light 2. Najnowszy gameplay trailer zaprezentował kilka nowych fragmentów gry.

Premierę Dying Light 2 zaplanowano na 7 grudnia. Do tego czasu twórcy postanowili stopniowo ujawniać przed graczami fragmenty swojej produkcji. Trzeba przyznać, że z każdym kolejnym trailerem sequel Techlandu wygląda coraz lepiej.

Zobacz: Control – powstaje spin-off PvE

Wczoraj na kanale YouTube gry pojawił się nowy zwiastun. Tym razem poznajemy kilka różnych rodzajów zombie, Sleeping Beauties, Revenant, Banshee oraz Volatile. Każdy z nich jest stawia przed graczem nieco inne wyzwanie. Niektóre będą poruszać się wolno, ale zadawać duże obrażenia. Inne będą nawet przyprawiać graczy o halucynacje.

Podczas gameplayu zobaczyliśmy fragment Dark Area. Jest to część na mapie, gdzie gracz będzie powoli zamieniał się w zombie. Trzeba uważać na czyhające na nas potwory, ale również upewnić się, że nie zostaniemy tam zbyt długo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię